OKNA FUCIMAN s.r.o.

Snažíme se myslet dopředu a hledáme nové nápady a zlepšení.

Haus Standard rot

O nás

Jsme mladá rozvíjející se firma, postavená  především na pevném mnohaletém obchodně-technickém a realizačním základu. Lidé pracující v našem týmu si stále uvědomují, že jednou z předností je především viditelná  spokojenost naších zákazníků. Pevně jsme také přesvědčeni, že úspěchy se dostávají v momentě, kdy za vším nemusí být jen snaha maximálního profitu, stejně tak, jako například strategie uzavírání zakázek v dané lokalitě, vesnici, městě, kdy jsme schopni u těchto zakázek překvapit velmi slušnou cenou, aniž bychom ochudili parametry výrobků a jejich kvality.

Tento krok vnímáme, jako velmi efektivní zviditelnění naší firmy, její růst bez megalománských reklamních akcí. Spokojený zákazník vždy byl, je, a bude nejlepší reklamou, který nás navíc  posune k dalšímu potenciálu, a nepochybnému úspěchu našeho firemního růstu, který je  bezesporu pro nás v dnešní nestálé době, velké konkurenci velmi důležitý. Klademe taky velký důraz na dodržování technologie výrobců materiálů, jeho kvalitní zpracování.

Víme taky, že dobré obchodní vztahy jsou hodně křehká záležitost a je nutné o ně pečovat. U sjednávání zakázek se řídíme jednoduchými zásadami.

–         S našimi zákazníky jednáme slušně a tak, jak bychom si přáli, aby jednali oni s námi.

–         Nabízíme kvalitní výrobky, montáž  za rozumné ceny, díky tomu, že pozorně nasloucháme našim zákazníkům.